eFortuna
Kurs 1.95
Stawka 10
Typ Over 3.5
Manchester City w ostatnich spotkaniach imponuje forma. Widać że gra sprawia im przyjemność i są w stanie wygrać z każdym i to nie jedna bramka. Ostatni mecz z Schalke był wręcz koncertem z ich strony. 7:0 w dwumeczu 10:2. Bramki rezerwowych i ogromne posiadanie piłki. City od ostatniej porażki z Newcastle 2:1(29 stycznia) strzelili w 10 spotkaniach 31 bramek tracąc tylko 5. Średnia bramek wynosi 3,6 bramki na mecz. Dlatego sądzę że i w tym meczu City zagra na luzie to co potrafią i pokażą że pewnie zmierzają po kolejne trofeum nokautując przeciwników. Na korzyść mojego typu działa również fakt że swensea na zapleczu premier league traci bramki w niektórych przypadkach po 3 w meczu(west Bromwich, shiffield.) Stąd też mój typ na over w tym meczu.