eFortuna
Kurs 1.84
Stawka 10
Typ Celta strzeli bramkę.
Na starcie: ostatnie 5 spotkań obu zespołów w lidze: Real w ostatnich 5 meczach w lidze w każdym tracił minimum jedną bramkę. Celta mimo że nie imponuje forma i w ostatnich 5 meczach strzeliła 2 gole(w ostatnich 3 ani jednego) Ale w spotkaniach z Realem: 2:2,1:4,2:2,0:6,2:4 takie wyniki padaly. Nie liczę tu na to że real zgubi punkty ale myślę że Celta będzie chciała poszukać gola głównie po kontrze. Jak widać mecze z Realem są obfite w bramki w obu kierunkach także kurs zachęca do zagrania w jakimś ako. W dodatku nie wiadomo jak drużyna nagle zacznie grać pod wodzą Zidana. Będą znowu musieli się przestawić do jego stylu. Możliwe że wróci Marcelo który długo nie grał u Solariego więc w optymalnej formie na pewno nie będzie co działa na korzyść celty. Jedna bramka na pewno jest tutaj możliwa. Liga hiszpańska rządzi się swoimi prawami. ;) Pozdrawiam. ;)