eFortuna
Kurs 1.55
Stawka 10
Typ 1
Na analizę wybrałem spotkanie Championship Norwich walczy o bezpośredni awans do Premier League po wczorajszej wygranej Leeds spadli z fotela lidera i dziś mają szansę na jego odzyskanie muszą także uważać na będące na trzecim miejscu Sheffield United,które po wczorajszej wygranej nad Brentford traci zaledwie jeden punkt.Hull natomiast o nic nie walczy zajmuje 12 miejsce w tabeli i nie ma szans na awans oraz ma sporą przewagę nad grupą spadkową.Norwich w ostatnich 6 spotkaniach zanotował 5 zwycięstw i porażkę na własnym stadionie spisują się całkiem dobrze ich bilans 12 zwycięstw 2 remisy oraz 4 porażki strzelili 38 bramek tracąc 27.Hull natomiast na ostatnich 6 spotkań wygrał zaledwie 2 remis oraz 3 porażki nie wygrali ponadto żadnego z sześciu wyjazdowych spotkań przegrywając cztery mecze wyjazdowe pod rząd ich bilans na wyjazdach to 5 zwycięstw 4 remisy oraz 9 porażek strzelili 21 bramek tracąc 35.Historia bezpośrednich spotkań jest wyrównana od 2005 roku obie ekipy rozegrały 14 razy 3 razy zwyciężyło Norwich 7 razy padł remis 4 zwycięstwa zanotowało Hull.W pierwszym spotkaniu obecnego sezonu na stadionie Hull padł bezbramkowy remis.Jeżeli chodzi o sytuację kadrową w drużynie gospodarzy nie zagrają pauzujący za kartki Emiliano Buendia oraz kontuzjowany Carlton Morris pod znakiem zapytania stoi występ Louisa Thompsona trochę gorzej wygląda sytuacja gości nie zagrają kontuzjowani Daniel Batty oraz Angus MacDonald niepewny jest występ Stephena Kingsleya,Ondreja Mazucha,Jona Torala oraz Jamesa Weira.Liczę tutaj na podtrzymanie dobrej formy Norwich oraz ich zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu.