eFortuna
Kurs 1.60
Stawka 7
Typ Over 2.5
Zabrakło czasu by wstawić typ na piątkowy mecz, ale kto czytał moje wpisy o meczach Western Sydney Wanderers mógł się domyślić co można było zagrać w tym meczu. U nas sobota rano, w Gosford wieczór. CCM v Wellington Phoenix, trzeci i ostatni mecz tych zespołów w bieżącej kampanii. Phoenix to klub dwóch Polaków, Filipa Kurto oraz Michała Kopczyńskiego który przebił się w trakcie sezonu do 11tki klubu z Nowej Zelandii. Phoenix walczy z Newcastle (v-ce mistrz ligi) o awans do pierwszej rundy playoffs. Punkty potrzebne, Mariners dołują więc 1x2 raczej w kierunku gości, ale ja wybieram kierunek goli w tym meczu. Spore spadki już są, trudno - zagramy na tyle ile daje efortuna. Over 2 5 na sobotni poranek. Mariners są po dwóch spotkaniach gdzie suma goli była mniejsza niż 2,5 przyszedł kapitalny mecz z Roar zakończony wynikiem 3:5. Goście z Wellington ostatni mecze również pod kreską. 2 remisy 1:1, 0:1 z Sydney ale to można było przewidzieć. Typ poniekąd na przełamanie niekorzystnej serii, worek z bramkami otworzył się dzisiaj a w Australii jest pewne prawo - jaki piątek, taka cała kolejka. Nie bez pokrycia, Mariners to średnia 3,5 gola na mecz, Phoenix 2.7 gola na mecz. Atak Wellington opiera się głównie na zawodniku z Fidżi - Roy Krishna gwiazda gości - 12 goli w 20 meczach. Zimą do Nowej Zelandii wybrał się również był napastnik Jagiellonii, Cillian Sheridan który gra głównie ogony za wyjątkiem jednego meczu w którym wyszedł w pierwszym składzie. Liczę na wynik w okolicach tego który miał miejsce 2 miesiące temu.