eFortuna
Kurs 1.87
Stawka 10
Typ Watford strzeli bramke.
Na początku pragnę zaznaczyć że obie drużyny są na fali. Pierwszym argumentem jest fakt że City w ostatnich 3 meczach w lidze zaliczyła 3 wygrane po 1:0 czyli mianowicie z ofensywa u nich niezaciekawie. Natomiast Watford oprócz sromotnej porażki z Liverpoolem zaliczył 4 zwycięstwa. Dla podopiecznych Guardioli nie będzie to łatwe spotkanie zwłaszcza przed czekającym ich rewanżem w LM z Schalke. W ostatnich 2 spotkaniach tych zespołów ze sobą padł wynik na korzyść City mianowicie 2:1. Śmiem twierdzić że w tym meczu może być podobnie. Nie spodziewałbym się tutaj gradobicia jakie miało miejsce w 2017. (6:0, 5:0) Watford będzie chciał się pokazać z dobrej strony więc jedna bramka jest tutaj bardzo realna na korzyść moich cichych bohaterow tego meczu. Pozdrawiam. :)