eFortuna
Kurs 1.63
Stawka 10
Typ 2
Pojedynek Dawida z Goliatem. Ciężko jednak sobie wyobrazić w tym starciu tym razem niespodziankę. United na fali dobrych wyników pod wodzą Ole Gunnara Solskjaera. Seria meczów bez porażki trwa w najlepsze. Owszem zbliza się wielkimi krokami wizyta PSG na Old Trafford, ale główny cel póki co to rywalizacja z Fulham na wyjeździe. United walczą o top4 i miejsce te mogą zajmować już ewentualnie po 26 kolejce. Wszystko musi się jednak dobrze ułożyć, czyli przede wszystkim konieczna jest wygrana United, a także porażka Chelsea z Man.City na wyjeździe. Wówczas to Man.Utd wskakuje na 4 miejsce, którego nie będą chcieli oddać do końca sezonu. Fulham zajmuje 19 miejsce z marnym widokiem na utrzymanie. Przyjśćie Claudio Ranieriego niewiele pomogło. Fulham nadal traci goli na potęgę. A przecież w zespole United błyszczą ostatnio Pogba & Rashford.Więc co to dla nich dziurawa defensywa Fulham. Fulham wygrał tylko trzy mecze z Manchesterem United w Premier League. Londyńczycy z Czerwonymi Diabłami przegrali aż 19 razy. Pora na wiktorię numer 20 dla Man.Utd. Widzę ów mecz jako kolejny plus po stronie Solskjaera pod możliwe zatrudnienie na przyszły sezon jako stałego menadżera.