forBET
Kurs 1.40
Stawka 10
Typ 1
Tottenham nie był w stanie odpowiedzieć na świetnie spisujący się Arsenal i w sumie podejrzewam, że żadna drużyna z Premier League nie poradziłaby sobie z tak dobrze dysponowanymi Kanonierami na Emirates. Koguty mają okazję się zrehabilitować, bo muszą wspinać się w tabeli. Zrównali się z punktami z Arsenalem, który w środę jedzie na Old Trafford. Dla Tottenhamu to idealna okazja, żeby przy chociażby remisie w Manchesterze, zbliżyć się bliżej do TOP3. Southampton nie spisuje najlepiej na wyjazdach. Defensywa nie działa tak jak powinna. Przykładem jest ostatni mecz z United, w którym potrafili świetnie trafiać do siatki, po czym stracili dwie bramki w ciągu 10 minut. Brakuje im koncentracji. Dodatkowo Tottenham ma szybkich skrzydłowych w swoim składzie, co na pewno sprawi problemy defensywie gości. Poza tym Southampton jest póki co bez trenera, więc destabilizacja i niewiadoma w szeregach graczy na pewno nie wpłynie pozytywnie. Tottenham absolutnie nie może pozwolić sobie na stratę punktów i mam nadzieję, że Pochettino wyciągnie odpowiednie wnioski z meczu z Tottenhamem i zmobilizuje swoich graczy do jeszcze większego wysiłku w środowy wieczór.