LVbet
Kurs 1.21
Stawka 10
Typ Arsenal +1.5
Manchester United przeżywa bardzo trudny okres. Mourinho nie potrafi wpłynąć pozytywnie na piłkarzy. Zawodnicy United grają jakby bez pomysłu, ofensywa wygląda bardzo blado pod względem jakości. Ostatnie mecze na ogromnym szczęściu, zdołali wygrać w LM w końcówce, a z Southampton byli bliscy porażki. Old Trafford nie jest już twierdzą jak kiedyś. Tottenham pojechał na ich obiekt i zrobił wszystko co należy - wygrali 3:0. Ponadto, defensywa United w bardzo słabym stanie, wielu zawodników nie zagra z powodu kontuzji i zawieszenia jak w przypadku Younga. Arsenal stylistycznie sprawi duże problemy United. Pod nieobecność Xhaki, na placu gry pojawi się zapewne młody Guendouzi który świetne rozgrywa piłkę. Obok Torreira zabezpieczający tyły. W ataku szaleje Aubameyang i w razie czego jest jeszcze Lacazette. Na bokach obrony bardzo ofensywnie, bo Bellerin bierze udział praktycznie w każdej akcji ofensywnej. Pozostaje sobie zadać pytanie czy Mourinho wyjdzie na ten mecz z myślą kontroli nad futbolówką. Raczej nie. Najprawdopodobniej będzie murowanie, bo popełniają zbyt dużo błędów w defensywie, żeby starać się zagrać jak równy z równym z ofensywnymi Kanonierami. Na H2H bym nie patrzył, bo Emery potrafi dostosować taktykę do rywala i Arsenal nie wyjdzie na ten mecz jak za czasów Wengera. Oczywiście, United może sprawić niespodziankę, ale nawet jeśli wygrają, to wątpie, że zwyciężą więcej niż jedną bramką.