eFortuna
Kurs 1.65
Stawka 5
Typ Under 3.5
Watford przeżywa gorsze chwile w ofensywie. W ostatnich kilku spotkaniach nie potrafili zdobyć bramki, a ich skuteczność strzałów nie stoi na najwyższym poziome. Grając przeciwko City będą musieli skupić się uszczelnieniu defensywy, co spowoduje większe posiadanie piłki wśród piłkarzy gości. W ekipie gości najprawdopodobniej zabraknie Aguero, a ten jest kluczowym zawodnikiem w ataku. City może mieć problem ze strzeleniem wielu goli, bo Watford na pewno zamknie się na własnej połowie i będzie utrudniał ekipie Guardioli konstruowanie akcji podbramkowych. Jeszcze dodajmy do tego problemy z ofensywie gospodarzy, wychodzi na to że nie pozostaje nic innego jak murowanie bramki przez Watford. Ewentualnie kontry. Liverpool strzelił tutaj dopiero w końcówce przeciwko Watfordowi, wątpie zeby City zdobyło więcej niż dwie bramki.