eFortuna
Kurs 1.66
Stawka 10
Typ handicap Barcelona(-1)
Na analizę wybrałem mecz w La Liga Barcelona ma szansę w przypadku wygranej odzyskać fotel lidera gdyż Sevilla gra ciężki mecz na wyjeździe przeciwko dobrze spisującemu się Deportivo Alaves.Barcelona po serii trzech spotkań bez zwycięstwa wróciła na zwycięsko ścieżkę pokonując w Lidzie Mistrzów PSV 2:1.Dodatkowo gracze Dumy Katalonii będą chcieli zrehabilitować się za porażkę na Camp Nou 3:4 z Betisem.Natomiast Villarreal rozegrał w listopadzie aż sześć spotkań poza wygraną z Realem Betis 2:1 zanotowali aż pięć remisów co w efekcie daje im 17 pozycje w lidze tuż nad strefą spadkową.Na 40 rozegranych do tej pory spotkań Barcelona wygrała 23 spotkania przy 9 remisach i 8 wygranych Villarrealu w poprzednim sezonie Barcelona wygrała oba spotkania na Estadio de la Ceramica wygrali 2:0 natomiast na Camp Nou wygrali pewnie 5:1 dodatkowo Barcelona na własnym stadionie nie zanotowała porażki z Villarrealem od 10 spotkań.Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową w lepszej sytuacji wydają się być goście jedynym nieobecnym będzie w drużynie Villarrealu Bruno Soriano, natomiast pod znakiem zapytania stoi występ Javiego Fuego.Trener Ernesto Valverde będzie musiał sobie poradzić bez sześciu piłkarzy kontuzjowani są Luis Suarez, Sergi Roberto, Jasper Cillessen, Rafinha, Sergi Samper i Thomas Vermaelen.Jednak Barcelona posiada zawodników,którzy są w stanie ich zastąpi nie tracąc na jakości gry.Przewidywalne składy obu drużyn prezentują się następująco: FC Barcelona: ter Stegen – Alba, Umtiti, Pique, Semedo – Arthur, Busquets, Rakitić – Coutinho, Messi Dembele Villarreal CF: Asenjo – Costa, Gonzalez, Ruiz, Mario Gaspar – Trigueros, Caseres, Cazorla – Fornals – Chukwueze, Moreno. Myślę że drużyna Villarreal nie ma większych szans na Camp Nou i stawiam tutaj na pewne zwycięstwo gospodarzy.