eFortuna
Kurs 1.64
Stawka 10
Typ 1
Prawdziwe starcie gigantów . Na stadionie w Turynie Juventus Turyn podejmie Manchester United . Będzie to drugie starcie tych drużyn w ostatnich kilkunastu dniach . Wcześniej , na stadionie Czerwonych Diabłów górą była włoska drużyna . Manchester jest w kryzysie , dlatego dziś również uważam , że wygra Stara Dama i typuję ich wygraną . Juventus ma serię 3 wygranych z rzędu , oraz serię 14 meczów bez porażki . Sądzę , że obie te serie zostaną dziś przedłużone . Na ostatnie 6 meczów z udziałem Juve , aż pięciokrotnie jako pierwsi strzelali bramkę oraz prowadzili do przerwy . Manchester United w każdym z ostatnich 5 swoich meczach tracili bramkę , na 5 ostatnich meczów aż 4 kończyły się overem bramkowym 2,5 , padał BTTS , oraz Manu jako pierwsze traciło bramkę . Czerwonym Diabłom będzie dziś niezwykle ciężko wywalczyć jakikolwiek punkt , Juventus w bieżącej edycji Ligi Mistrzów nie stracił jeszcze bramki , strzelając 6 na 3 kolejki , co daje 2 bramki na mecz . Juventus u siebie jest jeszcze mocniejszy , dlatego typuję wygraną gospodarzy . Powodzenia !