eFortuna
Kurs 2.12
Stawka 10
Typ 2
Przed nami kolejne mecze w Lidze Mistrzów . W jednym z tych spotkań na przeciw siebie staną drużyny CSKA Moskwa oraz AS Romy . Mecz zostanie rozegrany na stadionie w Moskwie , a rozpocznie się o godzinie 21 polskiego czasu . Według bukmacherów minimalnym faworytem tego meczu są gości , zgadzam się z tym i to właśnie na włoską drużynę kieruję swój typ . W meczach bezpośrednich w ostatnich latach raz padł remis , oraz dwukrotnie , w tym w poprzedniej kolejce , wygrywała Roma . Ostatnio padł wynik 3:0 , więc dość pewne i przekonujące zwycięstwo . Obie ekipy mają szansę na wyjście z grupy , więc żadna ze stron nie może zlekceważyć przeciwnika i podejdą do tego meczu w pełni zmobilizowane . Ostatnie 6 meczów CSKA , to jedna wygrana , 2 remisy i aż 3 porażki . W tych 6 meczach CSKA zdobyła zaledwie 3 bramki , co daje średnią 0,5 bramki strzelonej na mecz . Roma w ostatnich 6 meczach odniosła 3 wygrane , 2 remisy i jedną porażkę , zdobyła 12 bramek , co daje 2 bramki na mecz . Patrząc na dyspozycję obu ekip , formę strzelecką zdecydowanie typuję wygraną Romy . Powodzenia !