eFortuna
Kurs 2.25
Stawka 5
Typ 2
Kolejna , 4 już kolejka fazy grupowej w Lidze Mistrzów . W grupie B spotkają się faworyci , oraz aktualne dwie pierwsze drużyny tej grupy . Barcelona z kompletem punktów po trzech kolejkach i bilansem bramkowym 10:2 dowodzi w tej stawce , za nimi znajduje się włoski Inter Mediolan , który odniósł dwie wygrane oraz jedną porażkę właśnie z Barceloną . Bilans bramkowy Interu to 4 bramki strzelone , 4 bramki stracone . W tej grupie są jeszcze Tottenham oraz PSV Eindhoven , które mają zaledwie po 1 punkcie wywalczonym w meczu bezpośrednim , oraz bardzo ciężką sytuację by powalczyć o wyjście z grupy do fazy pucharowej . Typuję wygraną Barcelony . Barcelona , jak co roku , jest jednym z głównych faworytów do wygrania Ligi Mistrzów . Zawodnicy , jak i kibice tej drużyny są głodni wygrania tych elitarnych rozgrywek . Mobilizacja , oraz umiejętności oraz świetna gra w tym sezonie sprawiają , że jestem przekonany i niemal pewny ich dzisiejszej wygranej . Typuję wygraną gości , powodzenia !