eFortuna
Kurs 1.62
Stawka 10
Typ spotkanie/liczba goli-Rio Ave i powyżej 1.5 bramki
Na dzisiejszą analizę wybrałem spotkanie dziewiątej kolejki ligi portugalskiej spotkają się tutaj dwie drużyny będące na dwóch różnych biegunach.Rio Ave z bilansem pięciu zwycięstw dwóch remisów oraz jednej porażki zgromadzili 17 punktów co daje im piąte miejsce w lidze zdobyli przy tym 13 bramek tracąc 8.Nacional natomiast radzi sobie słabo wygrali zaledwie jedno spotkanie dwa remisując i pięć przegrywając co daje im pięć punktów i przedostatnie 17 miejsce w tabeli ich bilans bramkowy również nie powala strzelili 6 bramek tracąc 16.Jeżeli chodzi o ostatnie spotkania to Rio Ave w ostatnich pięciu meczach odnieśli 3 zwycięstwa,remis oraz porażkę Nacional natomiast w ostatnich spotkaniach zanotował remis oraz cztery porażki obecnie mają serię 8 meczów bez zwycięstwa oraz 3 porażki z rzędu.Rio Ave jako gospodarz wygrał wszystkie cztery do tej pory rozegrane spotkania strzelając przy tym 8 bramek i tracąc trzy.Nacional na wyjazdach odniósł zwycięstwo,dwa remisy oraz porażkę ich bilans bramkowy to 5 strzelonych i 6 straconych.Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania obu drużyn to od 2004 roku obie drużyny spotkały się 25 razy 7 zwycięstw zanotowało Rio Ave 10 razy padł remis 8 razy wygrał Nacional.W poprzednim sezonie oba mecze wygrało Rio Ave na wyjeździe wygrali 2:0 natomiast u siebie 2:1.Patrząc na formę obu drużyn liczę na kolejne pewne zwycięstwo Rio Ave stawiam więc na ich zwycięstwo i więcej niż jedną bramkę w meczu.