Etoto
Kurs 1.86
Stawka 1
Typ Over 5.5
Oba zespoły back-to-back. Hawks przegrali z St. Louis 7:3 gdzie Nutki odjechały w 3 tercji strzelając trzy gole w odstępie 4 minut w tym jeden do pustej bramki. Nafciarze wczesnym popołudniem rozegrali mecz z Nashville, które już nie pierwszy raz uświadomiło typerów że jest skłonne do wszystkiego i pomimo hattricku Forsberga przegrali na własnej tafli 3:5 (dlatego wolę odpuszczać mecze Preds). Skoro oba zespoły zagrają dzień po dniu, w obu spotkaniach padło sporo bramek co w przypadku kanadyjskiej organizacji nie jest normą to postaram się zaufać przeczuciu i zaproponuje ten over 5,5. Nie jest to jakiś mega pewny typ ponieważ UNDER w tych pojedynkach padał w ostatnich 5 z 6 spotkań na terenie Chicago i 5 z 7 ostatnich spotkań przeciwko Blackhawks. Zespół Joela Quennevillea zluzował nieco jeżeli chodzi o ofensywę z początku sezonu i tylko dwa overy w ostatnich 6 pojedynkach. Średnia goli w ostatnich 10 spotkaniach pomiędzy tymi drużynami to: Oilers 2.10/na mecz, Hawks 2.90/na mecz. Do bramki gości po resecie wraca Talbot (4-3-1 W-L średnia 2.88 gola na mecz przy skuteczności na poziomie 90,1%) a jego matchup'em powinien być Corey Crawford (3-2-0 W-L średnia 2.43 gola na mecz przy skuteczności na poziomie 91,9%) który wrócił już do bramki organizacji z Illinois po długiej kontuzji jeszce z poprzedniego sezonu. Jeżeli 33-letni Kanadyjczyk nie zagra dziś to jego miejsce powinien zająć rok starszy rodak który po 13 latach zamienił Hurricanes na zespół z Wietrznego Miasta - Cam Ward (3-1-2 W-L średnia 4.23 gola na mecz przy skuteczności na poziomie 88,5%)