eFortuna
Kurs 2.70
Stawka 10
Typ Handicap Arsenal(-1)
:Na dzisiejszą analizę wybrałem derbowy mecz w Premier League nas Selhurst Park do słabo spisującego się Crystal Palace przyjeżdża będący na fali Arsenal Londyn.Piłkarze Orłów zanotowali zaledwie dwa zwycięstwa remis oraz sześć porażek i posiadają bilans bramkowy 5:11 co z siedmioma punktami daje im 14 miejsce co ciekawe jeżeli chodzi o mecze na własnym stadionie to Crystal Palace zdobyło zaledwie jeden punkt posiadają bilans zero zwycięstw jeden remis oraz trzy porażki nie zdobyli u siebie bramki tracąc ich pięć obecnie mają serię trzech przegranych meczów z rzędu.Jeżeli chodzi o Arsenal to z bilansem siedmiu zwycięstw zero remisów oraz dwóch porażek zajmują 4 miejsce mając 21 punktów tyle samo co Chelsea w meczach wyjazdowych spisują się bardzo dobrze odnieśli trzy zwycięstwa oraz porażkę i bilans bramkowy 12:7.Jeżeli chodzi o bezpośrednie pojedynki tych drużyn w ostatnim czasie to na 16 spotkań gospodarze wygrali zaledwie 2 przy 3 remisach oraz 11 porażkach w poprzednim sezonie dwukrotnie wygrywali Kanonierzy na Selhurst Park było 3:2 natomiast w rewanżu na The Emirates mecz skończył się wynikiem 4:1.Jeżeli chodzi o sytuacje kadrową to Roy Hodgson nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Christiana Benteke, Joela Warda oraz Scotta Danna.Natomiast w ekipie Arsenalu nie zagrają Mavropanos oraz wciąż nie będący w pełni sił po długiej kontuzji Laurent Kościelny.Niepewni występu są również Sead Kolasinac i Nacho Monreal,którzy narzekają na problemy mięśniowe.Przypuszczalne składy prezentują się następująco: Crystal Palace: Hennessey – van Aanholt, Sakho, Tomkins, Wan-Bissaka – Schlupp, Milivojević, McArthur, Townsend – Zaha, Ayew. Arsenal: Cech – Lichtsteiner, Holding, Mustafi, Bellerin – Xhaka, Torreira – Iwobi, Ozil, Aubameyang – Lacazette. Nie daje tutaj szans będących w kiepskiej formie gospodarzą i liczę na pewne 12 z rzędu zwycięstwo Arsenalu.